top of page

Twój najlepszy wybór na bilety lotnicze

  • Writer's pictureAsia Travel

NIE MASZ Z KIM PODRÓŻOWAĆ? SKORZYSTAJ Z WYSZUKIWARKI PODRÓŻNIKÓW!Marzysz o podróżowaniu, ale nie masz z kim? Dziś to już żaden problem! Możesz ruszyć w podróż solo lub... skorzystać z wyszukiwarki podróżników.


Masz ochotę o wyruszeniu w podróż, ale brakuje ci towarzystwa? Jeśli brakuje ci odwagi żeby przemierzyć świat w pojedynkę, na ratunek przychodzi wyszukiwarka podróżników,

Głównym celem powstania serwisu społecznościowego Olneo.pl jest pomoc w odnajdywaniu się osób z Polski oraz z zagranicy w celu wspólnego podróżowania. Olneo to społeczność nie tylko doświadczonych globtroterów, ale również osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z wojażami. Oprócz towarzysza można znaleźć tu sporo podróżniczych porad oraz inspiracji.Jak znaleźć towarzysza podróży

Towarzysza wyprawy można znaleźć dzięki zaawansowanej wyszukiwarce podróżników. Jest aż 21 kryteriów wyboru: od kierunku wyjazdu, preferowanej formy aktywności (np.: wypoczynek, zwiedzanie, rejsy, wyprawy rowerowe czy górskie wycieczki) i sposób organizacji (na własną rękę lub wyjazd zorganizowany), aż po charakter i zainteresowania osoby, z którą zechcemy dzielić podróż.

Społeczność OLNEO.PL l stale się powiększa. Obecnie w serwisie jest zarejestrowanych 40 tys. osób. Z serwisu korzystają zarówno studenci, jak i osoby w kwiecie wieku, single, pary i rodziny z dziećmi – każdy, kto ma pomysł na wyjazd, a brakuje mu towarzystwa.

Jak zorganizować wspólny wypad? Pierwszym krokiem jest rejestracja w serwisie – przez Facebooka lub podając swój mail. Następnie trzeba uzupełnić profil i podzielić się swoimi preferencjami wyjazdowymi. Można również zamieścić ogłoszenie na forum, przeglądać ogłoszenia innych użytkowników, pisać komentarze, a nawet tworzyć blogi.

Olneo dostępne jest również w wersji mobilnej.
zródło:

http://podroze.se.pl/poradnik/nie-masz-z-kim-podrozowac-skorzystaj-z-wyszukiwarki-podroznikow/6501/

0 comments

Commentaires


bottom of page